Predajca/predajkyňa bytových doplnkov v provensálskom štýle

Fialo, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj nábytkových doplnkov koncovému zákazníkovi
- vedenie objednávok
- príjem a výdaj tovaru - evidenčne
- komunikácia so zákazníkom
- práca s pokladňou
- pomocné práce na zabezpečenie chodu prevádzky

Zázemie v stabilnej firme.
Prvotné zaškolenie a následné prehlbovanie si znalostí.
Mladý tvorivý kolektív, dynamická práca.
Pracovný pomer na zmluvu, prip. SZCO
Podpora manažmentu, odmeňovanie výborných výkonov.

Prosíme uchádzačov, aby posielali profesijný životopis aj s fotkou - výhradne na E-mail [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem o prácu, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového kola.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a s bytovými doplnkami, aj slovenskými výrobkami z regiónu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v predaji nábytku, doplnkov - výhodou
- obchodné nadanie, schopnosť profesionálnej obsluhy zákazníka
- výborné komunikačné a predajné schopnosti
- empatia a silná orientácia na zákazníka
- reprezentatívne vystupovanie
- estetické cítenie, priestorové videnie
- zdravotný preukaz

Ako firma ponúkame rozsah služieb v oblasti výberu, vyhľadavania zamestnancov a ľudských zdrojov - od prvotných vstupných pohovorov, psychometrického testovania až po zabezpečenie personálnej, administratívnej a mzdovej agendy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2284703  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou