NINE WEST-Asistent predaja

FI TRADE SL s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 3541/18 Aupark, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s registračnou pokladňou a terminálom, obsluha zákazníkov, zákaznícky servis, práca s počítačom (word, excel, mail), príjem tovaru a práca s ním.

zamestnanecké zľavy

Ak miluješ módu a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, zašli nám svoj životopis spolu z tvojou fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dochvýľnosť, ochota učiť sa nové veci, odolnosť voči stresu, príjemné vystupovanie

Kicks and Heelz je maloobchodná predajňa viacerých značiek, ktorá je na uliciach východnej Európy a v obchodných centrách už takmer desať rokov. Tento obchod s konceptmi obuvi zahŕňa ikonické značky, ktoré sú synonymom jednoduchosti, nadčasového dizajnu a neobmedzenej kreativity.

Kicks & Heelz vám dáva základy na prejavenie sebavedomia, jedinečnosti a autentickosti. Ponúkame široký sortiment špičkových značiek z veľkých módnych centier ako Londýn a New York:

Cloud 9, Nine West, Sam Edelman, Circus od Sama Edelmana a Dune London.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3076772  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pri osobnom pohovore