Hlavný účtovník /účtovníčka

FG, s.r.o.

Miesto práce
vavrecka 311, okres Námestovo
Termín nástupu
hned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva
- spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
- určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva
- metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnou legislatívou
- pripravovanie podkladov pre nadriadeného
- komunikácia s audítormi
- evidencia a kontrola dokladov, spracovanie podkladov pre účtovníctvo
- spracovanie ekonomických rozborov a prehľadov
- sledovanie ekonomiky nákladového strediska
- príprava a vyhodnocovanie ekonomických analýz
- administratívne práce na ekonomickom oddelení firmy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, audítorstvo, podniková ekonomika, podnikové financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• pracovné skúsenosti minimálne 3 roky na pozícii účtovník,
• analytické myslenie (tabuľky, reporty, grafy,...) a rýchle vnímanie
• ochota učiť sa a vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť

Naša firma sa zaoberá vyrobou okien a dveri

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2939569  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou