Obchodný zástupca - potraviny

FFS Fresh Food Services Czechia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme

- min. 2 roky zkušeností na pozici obchodního zástupce pro rychloobrátkové zboží
- podnikání na ŽL + vlastní automobil (ŘP skupiny B)
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
- dobré komunikační schopnosti, vytrvalost a nadšení pro obchod
- uživatelská znalost PC (MS Office)

Ponúkame

- dynamické a flexibilní prostředí stabilní rostoucí společnosti
- motivační systém odměňování
- zaškolení a rozvoj prodejních dovedností
- práce na živnostenský list a s tím související možnost neomezeného výdělku
- možnost práce na zkrácený úvazek - nevyžadujeme výhradní zastoupení naší společnosti

Náplň práce

- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v regionech:

Bratislavský + Trenčianský + Trnavský + Nitranský + Žilinský kraj
Banskobystrický + Košický + Prešovský kraj

- spolupráce s velkoobchodním skladem
- reporting

Informácie o výberovom konaní

ID: 2739146  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.