Skladník 1300eur /Brutto Bratislava

FEVA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
1 300 EUR/mesiacV skúšobnej dobe 1050,- € základná mzda+150,-€ osobné ohodnotenie+100,-€ výkonostná zložka Gastro lístky v hodnote 5 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu vodiča/skladníka, ktorý k nám zapadne pracovne aj ľudsky.
- Nie je ti cudzia práca v sklade a v rozvoze nášho tovaru dokážeš samostatne pracovať a rozmýšľať?
- Vieš chytiť krabicu do ruky, ale aj spracovať všetky doklady o pohybe tovaru v skladovom systéme?
Ak áno, si ten, koho hľadáme.
So zaškolením a zapracovaním ti pomôžeme. Pri rozbehu budeš mať pri sebe kolegu, ktorý ti pomôže dostať sa do obrazu. Nefungujeme na čiarových kódoch.
Očakávame osobné nadšenie, zápal pre vec, zmysel pre poctivú prácu a výdrž. Garantujeme maximálne využitie tvojich odborných aj ľudských schopností.
Bez firemného auta a mobilu to už dnes v prípade rozvozu tovaru nejde. Očakávame, že máš platný vodičský preukaz - aktívny vodič a papiere na VZV.
Výhodou vodičský preukaz BE - rozvoz s prívesným vozíkom.
Pošli nám svoj životopis a my sa s tebou veľmi radi porozprávame o možnostiach práce u nás.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mladý dynamický kolektív
- Hlavný pracovný pomer
- Stravné lístky
- Práca iba v pracovné dni, na jednu smenu
- Odborné vzdelávanie
- Zamestnanecké zľavy (na sortiment obchodovaný našou spoločnosťou)
- možnosť osobného rozvoja a odborného rastu

Žiadosť a štruktúrovaný životopis prosíme zasielať e-mailom na adresu [email protected]
Do poznámky napísať o čo sa uchádzate čí TPP alebo na dohodu(brigáda).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo a obchod

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

SKLAD / LOGISTIKA

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Spoľahlivosť
-Zodpovednosť
- Časová flexibilita
- platný vodičský preukaz B
- prax vo vedení VZV,platný preukaz na VZV
- flexibilita, chuť pracovať a manuálna zručnosť
- schopný vykonávať fyzickú prácu v skladovom hospodárstve
-vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti, odolnosť voči stresu, dochvíľnosť
-bezúhonnosť

Spoločnosť FEVA bola založená v roku 1996 patrí k popredným dodávateľom spojovacieho materiálu a kotviacej techniky na Slovensku.

Špecializujeme sa na dodávky kvalitného spojovacieho materiálu, kotviacej techniky, lanového príslušenstva, spojovacích prvkov do dreva a na poskytovanie služieb súvisiacich s týmito dodávkami v širokej oblasti stavebníctva, ťažkého priemyslu, energetiky, petrochemického priemyslu.

Sme dostatočne veľký na to aby sme pre Vás boli silným partnerom a pritom dostatočne malý na to aby sme každému klientovi mohli venovať osobnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3078879  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac