Protecting Products.

Chcete dosáhnout výšin?
Nabízíme základ pro vaši kariéru.

Společnost FEURER Group GmbH se specializuje na plastové obaly a tvarovky – od termoboxů přes autodíly až po velmi komplexní balírenskou logistiku. Společnost FEURER nabízí standardizovaná i individuálnĕ přizpůsobená řešení, například pro automobilový, farmaceutická a kosmetický průmysl, ale také pro potravinářství a gastronomii.

Rodinný podnik s dceřinými společnostmi Porsiplast, Febra a PPO za sebou má více než 100letou historii. Společnost FEURER dnes dává práci přibližnĕ 500 zamĕstnancům a je partnerem řady renomovaných firem v Nĕmecku, jinde v Evropĕ i v USA.

Na podporu jednatele společnosti a k usnadnĕní jeho práce momentálnĕ hledáme pro naši holdingovou společnost pracovníka (m/ž) na pozici

referent pro vedení
společnosti

Náplň práce:
  • vyřizování veškeré podnikohospodářské agendy ohlednĕ nákladů, termínů, plnĕní a kvality
  • organizační, odborné a operativní řízení obchodních procesů a úkolů v oblasti prodeje, zpracovávání nabídek a zakázek a logistiky
  • optimalizace stávajících procesů v zájmu zvyšování kvality
  • zajišťování optimální komunikace s obchodními partnery, zákazníky a kolegy
  • sestavování analýz, koncepcí, podkladů pro rozhodování a prezentací
  • vypracovávání a realizace průbĕžných zlepšovacích procesů a optimalizace spolupráce mezi oddĕleními
Váš profil:
  • dokončené studium podnikohospodářského zamĕření nebo srovnatelné vzdĕlání
  • minimálnĕ 2 roky praxe na srovnatelné pozici, ve střednĕ velké nĕmecké firmĕ
  • rozvinuté analytické a koncepční schopnosti a velmi dobré chápání ekonomických souvislostí
  • spolehlivé znalosti obchodní češtiny, angličtiny a nĕmčiny, slovem i písmem
  • zkušenosti se zacházením s bĕžnými ERP systémy
  • velmi dobré ovládání aplikací sady MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a moderních komunikačních prostředků
  • naprostá diskrétnost a loajalita
  • vysoká flexibilita, odolnost vůči zátĕži, pohotovost a spolehlivost
Oslovila vás tato nabídka?
V takovém případĕ se budeme tĕšit na vaši přihlášku (výhradnĕ ve formátu PDF). Uveďte nejbližší možný termín nástupu a svou představu o platu. Vše zašlete na adresu [email protected].

FEURER Porsiplast GmbH • Draisstr. 15 • D-76461 Muggensturm • Telefon: +49 7222 5905-0 • www.feurer.com
ID: 2938133  Dátum zverejnenia: 20.2.2017