Prípravár výroby

FERRMONT, a.s.

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacdohodou, v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava kusovníkov pre výrobu podľa výrobnej dokumentácie
- spolupráca pri riešení technologického postupu výroby
- vyhľadávanie nových subdodávateľov a dodávateľov
- dopytovanie materiálu a potrebných výrobných operácií
- spracovanie a výber najvýhodnejšej ponuky

- služobný telefón
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- koncoročné odmeny

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe poslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- práca s PC
- skúsenosť s CAD/CAM softvérom
- čítanie výkresov
- znalosť zváracích procesov, trieskového a beztrieskového opracovania kovov
- samostatnosť
- technické myslenie
- ochota učiť sa, precíznosť

Spoločnosť Ferrmont pôsobí na trhu od roku 1994 ako významný dodávateľ technológií pre čistenie odpadových vôd. S využitím najnovších a najmodernejších technológií dokáže využiť samočistiacu schopnosť prírody a vybudovať na mieru ušitú čistiareň odpadových vôd, čím prispieva k zlepšeniu kvality všetkých foriem života na zemi.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v prevažne mladom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4778551  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac