Pracovník maďarského zákazníckeho centra

Ferratum Bank p.l.c.

Miesto práce
Bratislava, Maďarsko
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Ferratum Bank Ltd poskytujúca krátkodobé pôžičky príjme do svojich radov maďarsky hovoriaceho pracovníka pre maďarské zákaznícke centrum podpory.

Náplň práce:
• Pomoc pri zhromažďovaní dát a informácií pre Zamestnávateľa (telefonicky, e-mailom, četom),
• pomoc s administratívnou prácou v zmysle pravidiel, procesov a inštrukcií Zamestnávateľa,
• pomoc s alokáciou, dohľadaním a pripisovaním platieb na základe pravidiel Zamestnávateľa,
• komunikácia a blízka spolupráca s nadriadeným a inými oddeleniami v rámci spoločnosti,
• sledovať splácanie úverov zo strany zákazníkov, transakcií na účty Zamestnávateľa a ich následné prerozdelenie vrámci pravidiel Zamestnávateľa,
• dodržiavať pravidlá, procesy a inštrukcie Zamestnávateľa,
• ďalšie súvisiace povinnosti pridelené Zamestnávateľom atď.

• Práca v dynamicky sa vyvíjajúcej spoločnosti
• Priestor pre realizáciu vlastných nápadov, rast a vzdelávanie
• Profesionálny a ľudský prístup
• Iné benefity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vyhovujúci uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

• Ovládanie maďarského jazyka (povinné - expert) a slovenského jazyka (pre potreby zaúčania v tomto jazyku)
• Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou
• Silné komunikačné schopnosti – v hovorovej, písomnej podobe
• Počítačová zručnosť
• Tímový hráč a pro-klientsky prístup
• Chuť učiť sa nové veci

Ferratum Bank p.l.c. has been established in Malta since 2012 and is primarily focused on the provision of unsecured consumer loans.
The Ferratum Group, of which the Bank forms part, was set up in Finland in 2005 and currently operates in 20 countries world-wide, employing more than 300 professionals.
We can offer you interesting challenges and opportunities in a fast growing, international bank, as well as a pleasant work environment in our dynamic team.
ID: 2052531  Dátum zverejnenia: 30.6.2015