Obchodní zástupce - Slovensko

FERRATT INTERNATIONAL CZECH s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nově vznikající pobočku na Slovensku vytváříme nový obchodní tým. Hledáme obchodníky pro všechny regiony Slovenska. Kancelář obchodního týmu bude v Bratislavě.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoj obchodních příležitostí na slovenském trhu
  • Péče o stávající zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Podílení se na vývoji nových zakázek
  • Vytváření obchodních nabídek
  • Prezentace produktů společnosti
  • Průzkum trhu

POŽADUJEME:

  • Znalost polygrafického průmyslu
  • Obchodník tělem i duší – dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Zkušenosti v oblasti prodeje
  • Minimálně středoškolské vzdělání - nejlépe s technickým zaměřením
  • Komunikativní znalost AJ/NJ
  • Znalost práce PC - MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita

NABÍZÍME:

  • Práci v prosperující stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení včetně provizní složky
  • Služební vozidlo, notebook, mobilní telefon
  • Věrnostní bonusový systém
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Nástup ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3124793  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.