Stavebný inžinier

FEROVOPARK s.r.o.

Miesto práce
Rakovec nad Ondavou 7, Rakovec nad Ondavou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 750 EUR/mesiac+13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zastupovanie investora pri plnení povinností voči orgánom štátnej správy.
•Zaistenie kontroly projektovej dokumentácie.
•Hľadanie efektívnych riešení a ich zapracovanie do dokumentácie.
•Navrhovanie najvhodnejších technických riešení a spôsobov realizácie diela.
•Kontrola priebehu stavebných prác, ich kvality a projektových zmien.
•Sleduje smerovanie projektov z pohľadu ich kritickej cesty.
•Včas upozorňuje na prípadné sklzy a nesúlad so schváleným harmonogramom a riziko prekročenia rozpočtových nákladov.
•Koordinuje zapojenie všetkých zúčastnených s cieľom splniť stanovené termíny a rozpočet.
•Spravovať mesačný/ týždenný report ku zvereným projektom.
•Zabezpečiť súčinnosť pri riešení bankového financovania a čerpania finančných zdrojov v priebehu realizácie výstavby projektu.
•Zodpovedať za strategické technicko-stavebné rozhodnutia.
•Koordinovať reklamácie a spory s dodávateľom stavebných prác.
•Zabezpečiť včasné dokončenie diela a požadované kolaudačné konania na jednotlivé stavby.
•Podieľať sa na vypracovaní podkladov pre investora.
•Vykonávať ďalšiu operatívu podľa pokynov primárneho a sekundárneho nadriadeného.

•zaujímavé bonusové ohodnotenie po skúšobnej dobe

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra , stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo , projektové riadenie

Počet rokov praxe

2

•Profesionalita
•Široké spektrum znalostí a vedomostí v danej oblasti
•Spolupracovať a komunikovať na všetkých úrovniach organizácie s cieľom dosiahnuť primeranú úroveň informovanosti.
•Svedomitosť
•Chuť pracovať
•Príjemné vystupovanie

Spoločnosť FEROVOPARK s.r.o. je súčasťou skupiny SISBAN SLOVAKIA s.r.o..
Jedná sa o renomovanú developerskú spoločnosť , ktorá efektívne a odborne riadi proces realizácie svojich projektov v oblasti logistiky a priemyslu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4777688  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 750 EUR/mesiac