Robotník v sklade

FERONA Slovakia, a.s.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
01.06.2015, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, manipulácia, evidencia a výdaj obchodného
tovaru a tým súvisiaca evidencia
- komunikácia zo zákazníkom
- práca s PC

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím žiadosť s profesijným životopisom na e-mailovú adresu [email protected] alebo FERONA Slovakia, a.s., E. Šimková, Bytčická 12, 011 45 Žilina. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou FERONA Slovakia, a. s, Bytčická 12, 011 45 Žilina, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."
Vaše osobné údaje budú spracúvané na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka odo dňa ich poskytnutia. Takýto súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem a za zaslanie životopisov.

Telefonicky kontaktovaní a na osobné stretnutie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti skladového hospodárstva
- žeriavnické a viazačské oprávnenie vítané
- tovaroznalectvo vítané
- zodpovednosť, samostatnosť, lojalita, bezúhonnosť
- komunikatívnosť a jednanie so zákazníkom

FERONA Slovakia, a.s. je moderná obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, úpravou, logistikou a predajom hutníckych výrobkov, hutníckych druhovýrobkov, železných a neželezných kovov na báze veľkoobchodu.
Strategické rozmiestnenie obchodných prevádzok na území SR (Žilina, Nitra, Košice, Bratislava) umožňujú bezproblémový prísun tovarov k zákazníkom, pričom aktívna osobná komunikácia so zákazníkmi je zabezpečovaná regionálnymi predajcami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 866412  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore