Robotník v sklade

FERONA Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nitra, Žilina
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj obchodného tovaru a služieb a súvisiaca evidencia,
- obsluha elektrických zariadení, zdvíhacích zariadení, viazanie bremien

- práca v stabilnej spoločnosti
- primerané mzdové ohodnotenie + mesačné odmeny
- ročný dochádzkový bonus
- ročný príspevok na rekreačnú, rehabilitačnú a zdravotnú starostlivosť
- dodržiavanie výplatného termínu
- príspevok na dopravu a stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť rekreácie v podnikovom zariadení
- ďalšie benefity z kolektívnej zmluvy

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu s profesijným životopisom na e-mailovú adresu simkova@zilina.ferona.sk alebo FERONA Slovakia, a.s., E. Šimková, Bytčická 12, 011 45 Žilina. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou FERONA Slovakia, a. s, Bytčická 12, 011 45 Žilina, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."
Vaše osobné údaje budú spracúvané na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka odo dňa ich poskytnutia. Takýto súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem a za zaslanie životopisov.

Telefonicky kontaktovaní a na osobné stretnutie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske,stavebné, technické ...

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

obchod s hutníckym materiálom
1

- zodpovednosť, samostatnosť, lojalita,
- bezúhonnosť, komunikatívnosť
- jednanie so zákazníkom
- manuálna zručnosť
- žeriavnické a viazačské oprávnenie vítané

Veľkoobchod s hutníckym materiálom

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bytčická 12
011 45 Žilina

Kontakt

ID: 2425300   Dátum zverejnenia: 13.4.2017