Servisný technik CNC strojov

FERMAT - J & F STROJE, s.r.o.

13, 05562 Prakovce, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Rožňava, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prevádzanie opráv strojov u zákazníka v rámci Slovenska a Maďarska (dobrá znalosť maďarského jazyka)
- Riešenie servisných opráv u zákazníka priamo z domu netreba chodiť do kancelárie v Prakovciach

- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- Zahraničné pracovné cesty preplácame v plnej výške podľa zákona o cestovných náhradách
- Ponúkame riadne zaškolenie na jednotlivé mechanické celky vo výrobe cca 3 mesiace
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- nástup ihneď
- služobný automobil a mobil

Žiaľ, nevybrali sme si vhodného zamestnanca z užšieho výberového konania minulý rok a preto opäť ponúkame toto voľné pracovné miesto.
Dovoľujeme si upozorniť uchádzačov, že budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a ktorých si vyberieme do ďalšieho kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik, strojný zámočník, automechanik

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturita / s maturitou ideálne v odbore machanik, strojný zámočník, automechanik
- schopnosť čítania technických výkresov
- komunikatívnu znalosť maďarského jazyka
- aktívny vodič sk B, B1
- schopnosť a ochota cestovať automobilom

Spoločnosť FERMAT / www.fermatmachinery.com - je profesionálnym výrobcom horizontálnych vyvrtávačiek v Českej republike. FERMAT vyrába nové vodorovné vyvrtávačky, realizuje ich dodávky a montáž v oblasti ťažkého strojárstva a precíznej výroby komponentov v rôznych odvetviach priemyslu po celom svete . Spoločnosť FERMAT svoje výrobky priebežne modifikuje vo väzbe na požiadavky zákazníkov a rozširuje sortiment vyrábaných typov a prevedení strojov a ich príslušenstva. So svojimi produktmi FERMAT intenzívne expanduje na nové trhy po celom svete . V súčasnej dobe je stále ťažšie nájsť kvalitných zamestnancov a preto budeme radi, ak sa pridáte k nám i Vy a rozšírite tak rady zamestnancov vo FERMATE a pridáte sa tak k súčasným skoro 500 zamestnancom v mnohých krajinách sveta, ktorých FERMAT zamestnáva.
Chránime Vaše osobné údaje. Viac sa dozviete tu: https://www.appgdpr.sk/doc/01DYQ-1SHB0-KZSM-BEVQ-6KXV-2XHQ/DIP%20Z%C3%A1sady%20ochrany%20OU.html

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2674909  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou