Merací technik - Priamo pod kmeňom spoločnosti!

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde vo výške 1100 € sú prirátavané ďalšie zložky mzdy: mesačný bonus do výšky 200 Eur/ mesiac, a všetky zákonné príplatky. Ročné navyšovanie miezd. Dosiahnuteľná mzda 1300 -1400 € /mesiac bez nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME KOLEGU DO LABORATÓRIA!

Zodpovedá za zabezpečenie a vykonávanie kvalitatívnej, kvantitatívnej medzioperačnej

a výstupnej kontroly výrobkov

Obsluha 2D meracieho zariadenia

Vykonávanie meraní na bežných meracích zariadeniach napr.  výškomer, drsnomer,

dutinomery a ďalšie ručné meradla

Aktívne spolupracuje s výrobou pri  uvoľňovaní sériovej výroby

Vďaka nepretržitej prevádzke máte krásny zárobok. Nemusíte pracovať 5 nočných za sebou, tu sa striedajú zmeny krátky a dlhy týždeň. Dáme vám rôzne príspevky + 13. plat. Ponuka vhodná aj pre ženy.

​Práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
​Ročná valorizácia platov
​Mesačný bonusový systém do výšky 200 €/mesiac
​13.plat
​Príspevok na stravu v hodnote 5,85 €, hradí 100% zamestnávateľ
​Každý mesiac príspevok na občerstvenie v hodnote 5 €
​Výučba Anglického jazyka
​Letné a zimné teambuildingy
​Práca v malom kolektíve a v príjemnom čistom prostredí
​Možnosť kariérneho rastu​

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na kontakt uvedený nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s meraním a používaním meradiel - výhodou
ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
ochota pracovať nadčasy

Úspešná dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena. Máme sieť pobočiek vo svete Čína, USA, Švajčiarsko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3094768  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac