Predajný poradca pre drevoobrábacie stroje - obchodník

FELDER Group CZ s.r.o.

Beňadická cesta 1, 953 01 Zlaté Moravce, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, okres Považská Bystrica, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 - 1.800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K Vašej náplni práce patrí starostlivosť o našich stávajúcich i budúcích zákazníkov pre oblasť severo záp. Slovenska (TN, TO, PN, PD, PB). Budete ponúkať zavedené, v obore vysoko ocenené značkové produkty. Poskytneme Vám fundované obchodné vzdelanie a dobré platové podmienky odpovedajúce vášmu výkonu. Po podrobnom zaškolení budete pracovať v mladom, vysoko motivovanom tíme.

služobný automobil
mobilný telefón
fundované obchodné vzdelanie
zaujímavý, spravodlivý a motivujúci systém finančného ohodnotenia

Informácie o výberovom konaní

Bydlisko v okrese ZM, PE, TO, PD, TN výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stroje, drevospracovanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním v obore spracovania dreva alebo kovov, stolár výhodou
obchodné skúsenosti výhodou
nemecký/anglický jazyk výhodou
vodičský preukaz skupiny B
profesionálne nasadenie, vysoká flexibilita a schopnosť tímovej práce

FELDER GROUP je rakúska spoločnosť s medzinárodným pôsobením, s rastúcimi celosvetovými aktivitami, popredný líder vo výrobe a odbyte drevoobrábacích strojov. Sprevádzajte nás na našej úspešnej ceste s vašími odbornými vedomosťami a zručnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 958199  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000 - 1.800 eur