Predajný poradca - obchodník

FELDER Group CZ s.r.o.

Beňadická cesta 1, 953 01 Zlaté Moravce, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.04.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K Vašej náplni práce patrí starostlivosť o našich stávajúcich i budúcích zákazníkov pre oblasť záp. Slovenska od Bratislavy po Nové Mesto n.V. Budete ponúkať zavedené, v obore vysoko ocenené značkové produkty. Poskytneme Vám fundované obchodné vzdelanie a dobré platové podmienky odpovedajúce vášmu výkonu. Po podrobnom zaškolení budete pracovať v mladom, vysoko motivovanom tíme.

služobný automobil
mobilný telefón
fundované obchodné vzdelanie
zaujímavý, spravodlivý a motivujúci systém finančného ohodnotenia

Informácie o výberovom konaní

Bydliště v okresu Zlaté Moravce, Nitra, Levice výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stroje, drevospracovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním v obore spracovania dreva alebo kovov, stolár výhodou
obchodné skúsenosti výhodou
nemecký/anglický jazyk výhodou
vodičský preukaz skupiny B
profesionálne nasadenie, vysoká flexibilita a schopnosť tímovej práce

FELDER GROUP je rakúska spoločnosť s medzinárodným pôsobením, s rastúcimi celosvetovými aktivitami, popredný líder vo výrobe a odbyte drevoobrábacích strojov. Sprevádzajte nás na našej úspešnej ceste s vašími odbornými vedomosťami a zručnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2005685  Dátum zverejnenia: 19.3.2015