Marketing Manager ( Pierre Baguette )

Miesto výkonu:
Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu:
dohodou
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
27.7.2017
Plat:
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná starostlivosť o značku
- nastavovanie, riadenie a exekúcia komunikačnej stratégie značky a
jednotlivých kampaní
- riadenie a exekúcia PR aktivít na značku
- analýza trhu, sledovanie konkurencie a trendov, vyhodnocovanie a hľadanie
príležitostí na rast značky a jednotlivých produktov v portfóliu
- portfólio/produktový manažment, zodpovednosť za dizajn produktov
- úzka spolupráca s oddelením obchodu, podpora predajných a
trademarketingových aktivít
- koordinovanie a podpora marketingových aktivít na zahraničných trhoch
- úzka spolupráca s agentúrami na dennej báze
- zodpovednosť za všetky prezentačné materiály, pos materiály, darčekové
predmety, ...
- zodpovednosť za prezentáciu značky do vnútra firmy
- brand ambassadorship smerom k všetkým stakeholderom

- stabilná firma s 20 ročnou históriou plná šikovných ľudí
- zaujímavá a určite nie stereotypná práca
- priestor na sebarealizáciu
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé platové ohodnotenie

Máš rád dobré jedlo? Chceš sa starať o sviežu slovenskú značku, ktorá má veľké plány a veľký potenciál? Chceš udávať tón v oblasti marketingu v segmente baleného jedla?

Hľadáme skúseného človeka, ktorý má záujem budovať mladú perspektívnu značku a posúvať ju ďalej medzi najhodnotnejšie značky na trhu FMCG. Je to práca na značke, kde si budeš môcť plniť svoje vízie a ktorá nie je ovládaná žiadnou korporátnou politikou. Žiadne omáčky, ale priama cesta k cieľu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- kreatívna a komunikatívna osobnosť
- organizačné schopnosti, time management
- entuziazmus do práce, spoľahlivosť, precíznosť,
samostatnosť, zodpovednosť
- vzťah k internetovým sociálnym sietiam (FB,
Instagram, Youtube...)
- tvorivosť
- tímový hráč

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3143334  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou