Hľadáme nových kolegov/ine (Pierre Baguette) - Balič, prípravár/výroba bagiet a sendvičov. Ubytovanie a doprava zdarma !

Miesto výkonu:
Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
13.4.2017
Plat:
650-1016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v kuchyni
- práca vo výrobe a v oddelení zeleniny
- pomocné práce
- balenie a váženie surovín
- obsluha pekárenských zariadení vo výrobe produktov Pierre Baguette
- miesto výkonu práce je Sládkovičovo ( Okres Galanta ) - ubytovanie je zabezpečené

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini ( Pierre Baguette ),
- kariérny rast,
- výhodné finančné ohodnotenie podľa platových tried,
- doprava a ubytovanie zdarma
- stravné lístky.

Nakoľko poskytujeme krásne, nové ubytovanie v blízkosti firmy, môžu sa k nám prihlásiť aj uchádzači z rôznych kútov Slovenska. Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3014346  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650-1016