Vodič (Nákladný automobil - C, E) Pierre Baguette

Fekollini s.r.o

Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
07.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
od 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoz a zásobovanie interných predajcov pre regióny: NR, BB, PP, TN, ZA .
Nakládka tovaru je v Sládkovičove.
Podmienkou je práca na živnosť.
Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C, E

Firma Fekollini s.r.o. je úspešná a rastúca slovenská spoločnosť vyrábajúca rýchloobrátkový tovar značky Pierre Baguette (bagety, sendviče,panini...) . Naše produkty môžte nájsť v chladničkách po celom Slovensku, vyvážame do krajín ako Rakúsko, Česká republika, Poľsko a iné. Kladieme dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov a neustále vyvíjame a testujeme nové produkty.
Nenašli ste pozíciu, ktorá by Vám vyhovovala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis na kariera@pierrebaguette.eu . Neustále hľadáme posily do nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Veľkouľanská 208
925 21 Sládkovičovo
ID: 2787480   Dátum zverejnenia: 31.10.2016