Podpora a administrácia E-shopu

Feetboard s.r.o.

Miesto práce
Martin, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac50-150€ možnosť odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu v oblasti administrácie e-shopu, kde budete mať na starosti spracovanie objednávok a komunikáciu so zákazníkmi prostredníctvom telefonu a e-mailu. Pracovisko je umiestnené v Martine, avšak neskôr sa ponúka na vyžiadanie prácu z domu.
Plat do budúcnosti závisí od Vašich schopností a výkonu, pričom v skúšobnej lehote (3 mesiace) ponúkame plat vo výške 1200€ + sezónne odmeny.
Pracovná doba je 8 hodín denne, od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 16:00.

Hľadáme človeka, ktorý má aspoň základné skúsenosti s telefonickou a e-mailovou komunikáciou, no zároveň ponúkame zaškolenie, ktoré netrvá viac ako 2 až 3 týždne. Po zaškolení budete schopní pracovať samostatne a dostanete vlastnú kanceláriu.

Ponúkame Vám možnosti kariérneho rastu a skvelé pracovné prostredie v mladom, kamarátskom kolektíve. Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tovaru cez e-shopy na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Naša prax v tejto oblasti sa rozrástla už na 8 rokov.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorí splnia požiadavky uvedené nižšie.

Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme zamestnanca so stredoškolským alebo vysokoškolským vzdelaním prvého, druhého alebo tretieho stupňa a pokročilou úrovňou slovenského jazyka.
Je potrebná zručnosť s programami Microsoft Word a Excel. Ďalej je potrebná komunikatívnosť, zvládnutie strojopisu a pravopisu a základné znalosti Gmail.

Ak máte skúsenosti s Woocomerce (WordPress) alebo podobnými redakčnými systémami, prípadne s účtovným systémom Pohoda, považujeme to za výhodu, no nie je to podmienkou.

Pokiaľ budete naším požiadavkám vyhovovať, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Preto prosím ku CV prikladajte aj kontakt.

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Gmail - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:

-komunikatívnosť
-strojopis a pravopis
-znalosť Excel, Word, Gmail
-výhody (nie podmienky) sú ak máte skúsenosti s:
Woocomerce (worpdress), Pohoda

Sme firma zaoberajúca sa internetovým predajom. E-shopy prevádzkujeme na SK, CZ a v HU.
ID: 4087772  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac