Sales Manager pre Start up marketingový projekt

FEEDBACK, s.r.o.

Bratislavský kraj, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna akvizičná činnosť zameraná na cieľovú skupinu pre jedinečný softvérový produkt v oblasti marketingu
- vyhľadanie a stratégia oslovenia nových klientov, follow-up aktivity
- predaj jedinečného softvérového produktu a služieb spoločnosti
- vedenie prezentácií projektov, produktov a služieb pre klientov spoločnosti
- komunikácia s klientom, vedenie obchodných rokovaní a uzatváranie obchodu
- aktívna starostlivosť o existujúcich klientov a udržiavanie už existujúcich obchodných vzťahov
- vedenie databázy klientov
- príprava a spracovanie obchodných zmlúv s klientom

- zaškolenie a tréningový program pre rozvoj obchodných zručností
- možnosť byť pri úspešnom vstupe nového produktu na marketingový trh
- priestor pre ďalší profesionálny rast
- široký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie obchodného potenciálu
- motivujúce provízne ohodnotenie
- atraktívna práca v mladom a dynamickom tíme

Ak Vás táto ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky pošlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s vašou fotografiou a motivačný list e-mailom na adresu: [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osobné predpoklady pre aktívny predaj
- potenciál samostatne urobiť prezentáciu klientovi
- túžba naplniť svoje profesionálne ambície a presadiť sa
- flexibilta a trpezlivosť
- schopnosť dosiahnuť úspech svojou vytrvalosťou

FEEDBACK, s.r.o. - sme špecialisti na Mystery Shopping a prieskumy spokojnosti zákazníkov. FEEDBACK je spätná väzba.

FEEDBACK, s.r.o. (na trhu od roku 2001) je špičkový poskytovateľ informácií nevyhnutných pre efektívnejšie obchodné, marketingové a personálne riadenie spoločnosti. Získavanie spätnej väzby v obchode a službách je naša špecializácia.

V súčasnosti je jedinou relevantnou konkurenčnou výhodou získavanie efektívnej spätnej väzby z trhu a schopnosť pretaviť ju do konkrétnych aktivít vytvárajúcich lojalitu zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1952265  Dátum zverejnenia: 10.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém odmeňovania