Finančný analytik

FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1.500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zákaznícky finančný servis
a. Zodpovednosť za úplný a presný prehľad pohladávok podľa doby splatnosti
b. Správa kreditného procesu
c. Dohľad nad zistenými rozdielmi v spolupráci s prevádzkoým oddelením a poskytovanie včasných aktuálnych informácií o riešeniach
d. Jediné kontaktné miesto inkasných agentúr
e. Udržiavanie kontaktu s centrálou o akýchkoľvek ad-hoc záležitostach

• Obchodné Záväzky:
a. Overovanie a zadávanie dodávateľských faktúr do operačného systému
b. Sledovanie platobného procesu (platba prebieha v USA)
c. Dohliadanie na procesom transakcie od začiatku do konca
d. Jediné kontaktné miesto pre komunikáciu s ústredím a finančným tímom

• Rôzne:
a. Podporovať manažéra krajiny v ad-hoc finančných požiadavkách
b. Vystupovať ako obchodný partner voči prevádzkovému oddeleniu

Informácie o výberovom konaní

Ide o zastupovanie počas materskej dovolenky počas 3 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo a finančný manažement

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Dobré komunikačné zručnosti v lokálnom jazku ako aj angličtine
• Schopnosť pracovať samostatne
• Ochota a schopnosť prijať iniciatívy, pozitívny postoj k riešeniu problémov

FedEx Trade Networks, a spoločnosti, ktoré boli jej predchodcami, majú viac ako 100 rokov skúseností v medzinárodnom obchode. Pokročilá technológia spoločnosti a celosvetová sieť pobočiek a aliancií umožňuje poskytovanie námorného a leteckého zasielateľstva, colnej deklarácie, globálnej logistiky objednávok, distribúcie a pozemnej prepravy, obchodných poradenských služieb a pokročilých riešení e-commerce pre jednoduchšie obchodovanie. FedEx Trade Networks má zdroje, aby pomáhala zákazníkom všetkých veľkostí zvládnuť spletitosti globálnej prepravy tovaru po celom svete.
ID: 2132404  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.500