Regional Account Executive

Inspekta Slovakia a.s.

Miesto práce
Letisko M.R. Štefánika, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihned
Od 1.100€, mzda má fixnú a variabilnú zložku, fix 60%/var 40

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne + zodpovednosť za obchodnú realizáciu medzinárodných a domestikových prepráv v plánovaných objemoch.
* akvizičná činnosť - vyhľadávanie obchodných príležitostí
* starostlivosť a zabezpečovanie služieb pre existujúcich klientov
* vedenie obchodných rokovaní
* vypracovávanie cenových ponúk a kalkulácií na mieru, účasť na tenderoch
* intenzívna telefonická komunikácia so zákazníkmi aj v angličtine
* reporting v angličtine.
MY - sme team orientovaný na výsledok, na prácu s vysokým nasadením aj mimo obvyklý pracovný čas.
VY - flexibilita, vôľa, systémová práca, schopnosť nachádzania riešení a dodržiavanie pravidiel sú vaše pracovne štandardy ? Skúste to u nás !

Akčný team
Služobné auto aj pre súkromné účely
Mobil, notebook
Fitness program
Korektné zaobchádzanie
Zaujímavé ohodnotenie závislé na výsledku
Možnost sebarealizácie na zaujímavých projektoch
Horná hranica mzdy nie je obmedzená, je závislá na výsledkoch v danom regione.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme váš životopis v anglickom jazyku.
Sme potešení Vašim záujmom pracovať pre našu spoločnosť a ďakujeme za pochopenie, že budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov a to do 14 dní od zaslania vašej ponuky.
Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas so spracovaním svojich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ideálny kandidát by sa mal dobre orientovať v oblasti služieb a obchodu, používaní efektívnych komunikačných nástrojov a nachádzat riešenia v súvislostiach. Je spoľahlivý, orientovaný na výsledok a je schopný komunikovať so zákazníkmi či dodávateľmi aj v anglickom jazyku. Pozícia nie je vhodná pre kandidátov bez praxe alebo schopnosti viesť osobný pohovor v angličtine.

Od svojho vzniku pôsobila naša spoločnosť Inspekta Slovakia a.s., ako nezávislá medzinárodná organizácia pre kontrolu služieb a tovarov všetkých druhov. Skúsenosti Inspekty sa opierajú o rozsiahle aktivity v mnohých krajinách Európy, Ázie a Afriky. Inspekta rozvíja svoju činnosť po celý čas aj spoluprácou a kontaktmi so zahraničnými kontrolnými organizáciami a vytváraním vlastných zastupiteľstiev a kancelárií v rôznych krajinách sveta. Spektrum kontrolovaných komodít tvoria potraviny, poľnohospodárske produkty, hnojivá, drevo, výrobky textilného, gumárenského, strojárenského priemyslu ako aj kontroly surovín ako je uhlie, rudy a pod.

INSPEKTA SLOVAKIA, a. s. vykonáva taktiež kontroly investičných celkov, kontroly pre poisťovacie spoločnosti, spolupráca s bankovým sektorom, kde ako nezávislá tretia osoba vstupuje do vzťahu veriteľa a dlžníka s cieľom sledovania čerpania úverových prostriedkov na konkrétny projekt.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1887055  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1.100€, mzda má fixnú a variabilnú zložku, fix 60%/var 40