Obchodník - konzultant / Farmer

FBE Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Liptovská 10, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
02.09.2014 (prípadne podľa dohody)
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Primárnou úlohou je starostlivosť o klientov a pravidelná komunikácia s nimi s cieľom budovania vzťahu a rozširovania obchodu
• Dôležitý je pravidelný kontakt s klientmi, zisťovanie ich spokojnosti a ďalších požiadaviek
• Zameranie je aj na rozširovanie portfólia o nových klientov
• Vypracovávanie ponúk tréningov a rozvojových programov z oblasti Soft Skills pre klientov, komunikácia s nimi s cieľom analýzy ich potrieb
• Reprezentovanie a zastupovanie spoločnosti na obchodných stretnutiach
• Spolupodieľanie sa na metodickej práci pri zostavovaní tréningov a rozvojových programov

• Možnosť intenzívneho odborného a osobnostného rastu
• Možnosť sebarealizácie a uplatňovania inovatívnych návrhov
• Možnosť podieľať sa na vývoji vynikajúcich rozvojových programov
• Spolupráca na projektoch pre renomované spoločnosti
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Práca v príjemnom tíme odborníkov, v kreatívnom a priateľskom pracovnom prostredí

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, personálny manažment, manažment, andragogika príp. podobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti z oblasti personalistiky, HR alebo rozvoja Soft Skills sú výhodou (napr. ako HR špecialista, špecialista vzdelávania, lektor/konzultant a pod.)
• Výborné komunikačné zručnosti, aktívne počúvanie, identifikácia potrieb a následne schopnosť výstižnej argumentácie s cieľom presvedčiť sú podmienkou
• Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť a aktívny prístup k práci
• Schopnosť budovať vzťahy s klientom
• Orientácia na dosiahnutie výsledkov a vysoké pracovné nasadenie
• Lojalita a motivácia pre dlhodobý pracovný vzťah

FBE Bratislava patrí k lídrom v oblasti firemného vzdelávania. Sme partnerom významných domácich aj zahraničných spoločností pri rozvoji ľudí a organizácie. Náš tím lektorov, koučov a expertov poskytuje klientom viac ako 1500 rozvojových dní ročne. Nezaujímajú nás len finančné výsledky, ale aj dopad našich programov a kvalita našej spoločnosti. Záleží nám na spoločenskej zodpovednosti. Viac o nás na www.fbe.sk .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1804766  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou