Interný grafik

FaxCopy a.s.

Miesto práce
Domkárska 15, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 100 EUR/mesiac1000 - 1100€ reálna mzda, základ 800€ + stabilné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu grafik na tvorbu grafických podkladoch pre interných a externých zákazníkov.
Náplňou práce je:
- návrh a príprava interných propagačných materiálov pre celú sieť Faxcopy
- návrh a príprava grafických prác podľa požiadaviek externých zákazníkov
- technická úprava zadaných podkladov pre výrobu
- evidencia vo vnútropodnikovom informačnom systéme
Pracovisko sa nachádza v centrále firmy Faxcopy na Domkárskej 15 v Bratislave.
Pracovná doba: pondelok - piatok.

- práca v stabilnej spoločnosti.
- zamestnanecké zľavy a výhody.
- firemné vzdelávanie
- program Multisport.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti FaxCOPY, a.s., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť primeranej komunikácie so zákazníkom, ochota učiť sa nové veci. Anglický jazyk minimálne na úrovni B1 podmienkou.

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh, postupne bola vybudovaná sieť viac ako 40 predajní v celej SR s cieľom byť k zákazníkom najbližšie a poskytnúť im komplexné služby aj v oblasti grafiky a polygrafie. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2785835  Dátum zverejnenia: 11.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac