Obsluha v kaviarni

FaxCopy a.s.

Miesto práce
Paulínska 24, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemnú obsluhu do našej kaviarne Faxcopy na Paulínskej ulici v Trnave, ktorá je kombinovaná s prevádzkou predajne.
Náplňou práce je obsluha hostí kaviarne, všetky práce spojené s prevádzkou kaviarne a zastupovanie na predajni v prípade potreby (predaj tovaru, kopírovanie, obsluha printshopov. Kaviareň je nefajčiarska.
Pracovná doba: pondelok - piatok, 2 zmeny, otváracie hodiny 7:00 - 19:00 hod.

Práca v novej nefajčiarskej kaviarni, benefity platné pre zamestnancov Faxcopy - zamestnanecké zľavy a akcie.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov pozveme na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie, zákaznícka orientácia a užívateľské znalosti práce s PC.

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh. Neskôr pribudol predaj koncovým zákazníkom a servisná starostlivosť o predané zariadenia. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.
Obchodnou stratégiou spoločnosti je predaj priamo koncovým užívateľom. Spoločnosť má v ponuke aj široké spektrum ďalších značiek.
Od konkurencie sa odlišuje tým, že k zákazníkom chce byť čo najbližšie a snaží sa poskytnúť im komplexné služby, preto bola vybudovaná sieť predajní v rámci celej Slovenskej republiky.
V predajniach dnes už nie je dostupná len kancelárska technika, ale samozrejmosťou je spotrebný materiál, kancelárske potreby a široká ponuka služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faxcopy a.s.
Domkárska 15
821 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2445022   Dátum zverejnenia: 30.11.2016