Predavač/ka Trnava

FaxCopy a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pracovné miesto do predajne v City Aréne v Trnave:
Náplňou práce je:
- obsluha zákazníkov
- príjem a výdaj zákaziek
- úprava dokumentov pred tlačou
- tlač z prinesených médií
- obsluha zariadení
- finalizácia dokumentov - väzba, rezanie, laminovanie
Prax v podobných službách je výhodou.

- práca v mladom kolektíve v stabilnej spoločnosti
- školenia, odborný rast, zamestnanecké zľavy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti FaxCOPY, a.s., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.10.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

2

Na pozíciu hľadáme človeka so skúsenosťami z oblasti kancelárskych potrieb, prípadne technickej oblasti. Prax je výhodou. Hľadáme komunikatívneho človeka s aktívnym prístupom k zákazníkovi.

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh. Neskôr pribudol predaj koncovým zákazníkom a servisná starostlivosť o predané zariadenia. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.
Obchodnou stratégiou spoločnosti je predaj priamo koncovým užívateľom. Spoločnosť má v ponuke aj široké spektrum ďalších značiek.
Od konkurencie sa odlišuje tým, že k zákazníkom chce byť čo najbližšie a snaží sa poskytnúť im komplexné služby, preto bola vybudovaná sieť predajní v rámci celej Slovenskej republiky.
V predajniach dnes už nie je dostupná len kancelárska technika, ale samozrejmosťou je spotrebný materiál, kancelárske potreby a široká ponuka služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Domkárska 15
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2138644   Dátum zverejnenia: 19.9.2016