Regionálny manažér Banská Bystrica

FaxCopy a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riadenie prideleného regiónu - Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Lučenec, Brezno (trvalé pracovisko sa nachádza v Banskej Bystrici):
- zodpovednosť za výsledky a chod predajní v regióne, obchodné aktivity
- riadenie personálu, výbere personálu a jeho stabilizácia
- metodická, riadiaca a kontrolná činnosť na pridelených predajniach v regióne
- optimalizácia sortimentu a skladových zásob predajní
- návrhy, príprava a realizácia obchodných aktivít pre zlepšenie výsledkov predajní
Očakávame samostatného človeka zdatného predovšetkým v riadení zamestnancov a v obchode. Riadiace skúsenosti sú nevyhnutnou podmienkou, požadujeme kandidáta so skúsenosťami v riadení maloobchodu, služieb a pod. Výhodou je základná orientácia v polygrafii v rozsahu poskytovaných služieb.
Podmienkou je zácvik na pozícii vedúceho predajne počas niekoľkých mesiacov.

Súčasťou podmienok je poskytnutie firemného automobilu, mobilného telefonu a notebooku.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti FaxCOPY, a.s., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh, postupne bola vybudovaná sieť viac ako 40 predajní v celej SR s cieľom byť k zákazníkom najbližšie a poskytnúť im komplexné služby aj v oblasti grafiky a polygrafie. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1890600  Dátum zverejnenia: 7.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou