Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašník / Čašníčka v kaviarni, zmrzlinárni

Favor.it s.r.o.

Miesto práce
Bridlicová 17, 841 07 Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2024 alebo dohodou
5,5 - 7 EUR/hod.Prémie každý mesiac, sviatky a víkendy príplatky podľa zákona, nadčasy dobre platené, stravné lístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v malej kaviarni a zmrzlinárni v Devínskej Novej Vsi. Hľadáme zodpovedného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý bude vedieť pracovať samostatne aj v teame, udržiavať pod kontrolou prevádzku aj čistotu. Skúsenosti v obore sú vítané, najdôležitejšie je však príjemné vystupovanie, úsmev a starostlivosť o zákazníkov. Na letnú sezónu hľadáme študentov na výpomoc pri servírovaní zmrzliny.

Sme mladý a príjemný team, naši klienti sú hlavne deti a rodičia, blízko turistického cyklomosta. Máme v Devínskej dve pobočky, otvorené celý rok. Pracovný čas je rozvrhnutý na smeny v pravidelných dvojtýždenných cykloch. Pre študentov prisposobíme smeny na poobedné e prioritne cez víkend. Benefitom je príjemné prostredie. Letné bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Komunikatívnosť, ústretovosť. Prax v obore je vítaná

Zmrzlináreň a kaviareň v rezidenčnej tichej lokalite v Devínskej Novej Vsi.
ID: 4428446  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.