Predajca hutného materiálu

FAVEX, s.r.o.

Hradišťská 98, 687 08 Buchlovice, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozšírenia obchodných aktivít a doplnenia obchodného tímu hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu oblastného predajcu.
Pracovná náplň bude vyhľadávanie nových zákazníkov, poskytovanie zákazníckeho servisu a vykonávanie marketingových aktivít.
Očakávame výborné komunikačné schopnosti, skúsenosti z predaja, ideálne technického zamerania a výborná znalosť regiónu.
Uchádzačom ponúkame zázemie v spoľahlivej a silnej firme na trhu s hutným materiálom, výborné platové podmienky odpovedajúce danej pozícii, notebook, telefón, možnosť služobného automobilu a mnoho iných firemných benefitov (vernostné odmeny, príspevky na penzijne a životné poistenie, 25 dní RD a ďalšie).
Výhodou bude i práca v mieste bydliska a pružná pracovná doba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Velkoobchod s hutním materiálem, prodej trubek, jeklů, nerezové oceli, řezání materiálů na CNC strojích a laserem.
Více na www.favex.cz

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2912833  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1800 EUR/mesiac