Atraktívna ponuka - Procesný inžinier v automobilovom priemysle

Miesto práce
Airport Industrial Park, Barca 1408, 040 17 Košice, Košice
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúci, závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Procesný inžinier je zodpovedný za implementáciu výrobných procesov nových produktov v závode. Je zodpovedný za rozvoj a optimalizáciu produktov a ich procesov na zverených projektoch v rámci prideleného oddelenia výroby. Náplňou práce je:

- Plánovanie a koordinácia zverených projektov v spolupráci s oddeleniami údržby, kvality, s nákupom a výrobou,
- Nastavenie a optimalizácia procesných parametrov,
- Optimalizácia výrobných liniek, staníc a zariadení,
- Podieľanie sa na pláne údržby pre výrobné linky,
- Vytváranie pracovných inštrukcií,
- Vytváranie layoutov

- Práca v dynamickom prostredí,
- Možnosť kariérneho rastu vrámci nadnárodnej spoločnosti,
- Individuálne tréningové plány,
- Semestrálne bonusy,
- Individuálne hodnotenie výkonu.

Please, enter the name of the position in a subject of your e-mail.

We will answer ONLY selected candidates following the required profile.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilová výroba, priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Prax vo výrobnom podniku (pref. automobilová výroba) min. 2 roky, skúsenosti s riadením procesov,
- VŠ vzdelanie technického smeru, odbor automobilová výroba, priemyselné inžinierstvo,
- Aktívna znalosť anglického jazyka – slovom a písmom,
- MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook), AutoCad,
- Zodpovednosť,
- Logické a analytické myslenie,
- Schopnosť riešiť problémy,

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 2161359  Dátum zverejnenia: 5.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúci, závisí od skúseností