Operátor výroby - priemyselné šitie

Miesto práce
Pri letisku 1408, 040 17 Košice-Barca, Košice
Termín nástupu
Ihneď
465 EUR/mesiac, ( plat je uvedený po skúšobnej dobe) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priemyselné šitie kožených, PVC, PU alebo látkových kusov podľa štandardného pracovného postupu
- Práca v 2 - 3 zmennej prevádzke

- POZOR: SKÚSENOSTI SO ŠITÍM NIE SÚ POMIENKOU !!!

- Príjemné pracovné prostredie
- Vstupný 3-týždňový školiaci program zameraný na šitie
- Zvýhodnené závodné stravovanie
- 13. plat
- Bonusy za lojalitu
- Pravidelné zvyšovanie základných miezd
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na 3.pilier DDP

V prípade Vášho záujmu o pozíciu zašlite prosím Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu. Do predmetu emailu prosím uveďte názov pozície.

Na uvedenú pozíciu prijímame zamestnancov prostredníctvom agentúr dočasného pridelenia ARIOS, MANPOWER a ŠTUDENTSKÝ SERVIS. Váš životopis bude preposlaný na tieto agentúry, ktoré Vás následne budú kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Skúsenosti so šitím nie sú podmienkou !!!

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 1216439  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 465 EUR/mesiac, ( plat je uvedený po skúšobnej dobe) + variabilná zložka