Supervisor logistiky/Automotive

Faurecia Group

Místo práce
Písek, Slovenská republika, Okres Písek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Vedení týmu pracovníků skladu včetně řidičů VZV a jiné manipulační techniky;
  • plánování rozložení pracovníků dle směn;
  • zajištění zaučení nových zaměstnanců;
  • řízení interních materiálových toků od příjmu materiálu až k dodávce hotových dílů k zákazníkovi;
  • zajištění pravidelného toku informací v týmu;
  • řízení procesu dle platných procedur a zodpovědnost za jejich dodržování;
  • zajištění respektování a dodržování pravidel BOZP;
  • práce ve 3-směnném provozu.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru;
  • praxe na pozici mistra v oblasti automobilového průmyslu;
  • zkušenost s vedením týmu zaměstnanců;
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • znalost 8-D reportu, Kanbanu, SAP výhodou;
  • organizační dovednosti;
  • samostatnost.

Nabízíme:

  • RELOKAČNÍ BALÍČEK VE VÝŠI AŽ 66 000 CZK pro kandidáty ze zahraničí či vzdálených částí republiky;
  • velmi rychlou kariéru v automotive oboru, mobilita napříč Faurecia Group;
  • jazykové kurzy;
  • standardní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, příspěvek na stravování…).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2072392  Dátum zverejnenia: 3.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.