Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Procesný inžinier - oddelenie montáže

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 01.05.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie zlepšovania výrobných procesov a zvyšovanie efektívnosti
- Zabezpečovanie znižovania výrobných nákladov
- Vedenie a dohliadanie nad rework procesmi, príprava inštrukcií
- Zabezpečovanie kvalitnej výroby a redukcie scrapu
- Identifikovanie a zavedenie nástrojov a vybavenia, ktoré zníži čas výroby
- Identifikovanie a zabezpečenie vybavenia pre výrobu s ohľadom na dodržanie výrobného plánu
- Dohliadanie na procesmi 1 OK kus, Poka Yoke
- Participácia na SMED, Hoshin workshopoch
- Spolupráca pri vykládkach strojov a iného vybavenia, následná optimalizácia linky a preškolenie zamestnancov na nové zariadenia
- Evidencia zmien v dokumentácii
- Tvorba pracovných inštrukcií
- Zabezpečovanie a zaistenie základnej údržby
- Plnenie pokynov nadriadeného

Iné výhody

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu v rámci nadnárodnej spoločnosti
- Polročné odmeny
- Interné jazykové kurzy
- Príspevok na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov a rôzne iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske zameranie

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

- Ukončené vzdelanie technického zamerania
- Aspoň 2-3 roky skúseností na pozícii Technológ/procesný inžinier v rámci výrobnej spoločnosti (ideálne z oddelenia montáže)
- Skúsenosť v rámci automobilového/elektrotechnického priemyslu
- Znalosť anglického jazyka je veľmi vítaná
- Dobré technické myslenie
- Schopnosť dobrej organizácie práce a reakcie na ad hoc situácie

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 35 dní)

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ivanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2973323   Dátum zverejnenia: 13.3.2017