Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Zástupca manažéra výroby

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše výrobné oddelenie - Montáž, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu ZÁSTUPCA MANAŽÉRA VÝROBY, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- Zastupovanie manažéra a v prípade potreby supervízorov
- Plánovanie testov nových projektov, vedenie príslušnej dokumentácie a vyhodnocovanie testov
- Implementácia KANBAN
- Implementácia 5S - tvorba akčných plánov a kontrola ich plnenia
- Kontrola a príprava inventúrnych rozdielov
- Kontrola revízií štandardizovanej práce - v prípade zistených nedostatkov naplánovanie nápravných akcií
- Príprava a aktívna účasť pri interných a externých auditoch
- Kontrola plnenia interných štandardov
- Kontrola indikátorov daného oddelenia, naplánovanie akcií v prípade nesúladu s plánom
- Aktívna účasť pri výbere a rozvoji zamestnancov
- Plnenie iných úloh podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody

- Zaujímavá a rôznorodá práca s modernými technológiami v rámci stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- Motivujúce platové ohodnotenie
- 2x ročne vyplácané finančné bonusy v závislosti od plnenia cieľov
- Príspevok na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečenie odborných školení
- Spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov a rôzne iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Aspoň 5 rokov skúseností v rámci výrobnej spoločnosti na vedúcej/supervízorskej pozícii
- Skúsenosť s vedením stredne veľkého tímu zamestnancov (aspoň 25-50 ľudí)
- Uvítame predovšetkým kandidátov z automobilového priemyslu, ale aj z elektrotechnickej alebo strojárskej výroby
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - schopnosť dorozumieť sa v písomnej aj ústnej forme
- Dobré PC zručnosti - znalosť práce v rámci balíka MS Office
- Silný potenciál pre možný budúci kariérny rast - na pozíciu manažéra výroby
- Schopnosť robiť rozhodnutia, autonómnosť, prirodzená autorita

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ivanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2870108   Dátum zverejnenia: 10.3.2017