Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Manažér výroby

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 01.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažovanie a koordinácia zvereného úseku výroby - UAP (Autonomous Production Unit)
- Plánovanie pracovnej sily s ohľadom na dodržiavanie plánov výroby
- Zabezpečenie pripravenosti výroby pri nábehu výroby (pripravenosť liniek, tímu, zadefinovanie cieľov...)
- Zadefinovanie a kontrola dodržiavania cieľov pre dané oddelenie výroby a supervízorov
- Riešenie vzniknutých ad hoc situácií pri výrobnom procese
- Definovanie priestoru na zlepšenie, zavádzanie navrhovaných zlepšení
- Zabezpečenie pracovnej disciplíny, dodržiavania pracovných štandardov a princípov BOZP
- Sledovanie dodržiavania 5S, 7 Quality Basics, SMED...
- Reportovanie mesačného čerpania rozpočtu
- Aktívna účasť pri nábore nových zamestancov
- Starostlivosť o zaškolenie a adaptáciu nových zamestnancov, zadefinovanie a kontrola dodržiavania ich tréningového plánu
- Školenie a motivácia existujúcich zamestnancov, ročné hodnotenia zamestnancov, starostlivosť o rozvoj zamestnancov
- Aktívna spolupráca a účasť pri zavádzaní nových projektov
- Spolupráca s ostatnými výrobnými a inými oddeleniami závodu
- Reportovanie priamo riaditeľovi závodu

Iné výhody

- Práca v prostredí stabilnej a napredujúcej automotive spoločnosti
- Práca na nových projektoch (aj pre prémiové vozidlá), priestor pre uplatnenie iniciatívy
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Semestrálne bonusy
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Zabezpečenie odborných školení
- Spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

5

- Aspoň 5 rokov skúseností na pozícii Vedúci výroby / Manažér výroby / Výrobný riaditeľ
- Predchádzajúca skúsenosť v automotive / elektrotechnickom priemysle
- Veľmi vítaná je skúsenosť s JIT alebo JIS princípom
- Skúsenosť s vedením tímov prostredníctvom priamych podriadených (supervízorov výroby)
- Anglický jazyk na plynulej komunikatívnej úrovni
- Veľmi silné rozhodovacie schopnosti
- Schopnosť pohotovej reakcie
- Otvorenosť zmenám, iniciovanie zmien a zlepšení

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ivanová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826185   Dátum zverejnenia: 25.11.2016