Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Operátor výroby - práca iba cez víkendy!

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Logistický park PSA, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): 750 - 870
  • Termín nástupu: 01.05.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom pracovnej pozície operátora výroby je montáž a kompletizácia výfukových systémov cez víkend (2x 12 hodín, sobota variabilne – buď 6:00 – 18:00, príp. 14:00 – 02:00, nedeľa 18:00 – 6:00).
Hlavné úlohy:
- montáž a kompletizácia výfukových systémov podľa pokynov priameho nadriadeného
- vykonáva samokontrolu finálneho výrobku - zodpovedá za jeho kvalitu a správnosť
- finálna kontrola pred expedíciou k zákazníkovi
- pri výrobnom procese sa riadi pracovnými postupmi a operatívnymi nariadeniami

• Pri práci sa manipuluje s ťažšími dielmi

Iné výhody

- dochádzkový bonus pri odpracovaní celého časového fondu 55 Eur (brutto)
- výkonnostný bonus 65Eur (brutto)
- celková mzda s bonusmi cca 870 Eur brutto
- 4 stravné lístky v hodnote 3,50 Eur (s doplatkom zamestnanca 0,50 Eur/lístok) za odpracovaný víkend
- semestrálny (polročný) bonus vo výške 50% z priemerného mesačného zárobku
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- možnosť pracovať nadčas počas pracovného týždňa
- stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa nové veci
- ochota pracovať na zmeny
- flexibilita
- samostatnosť

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svoj životopis zasielajte prosím na mailovú adresu: olga.obselkova@faurecia.com, resp. volajte priamo na t.č.: 0918712212, p. Oľga Obselková. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o.
Kutlíkova 17
85250 Bratislava
ID: 2809719   Dátum zverejnenia: 6.4.2017