Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Operátor výroby - výfukové systémy

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kutlíkova 17, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): 860 - 890
  • Termín nástupu: 01.12.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vo výrobe – kompletizácia výfukových dielov – zakladanie dielov do automatov a poloautomatov
• Kontrola kvality výrobkov
• Práca v 3-zmennej prevádzke s možnosťou práce nadčas
• Pri práci sa manipuluje s ťažšími dielmi

Iné výhody

• 13. plat
• zamestnanecké výhody a benefity
• stravné lístky v hodnote 3,50 Eur
• odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
• pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
• príspevok do 3. dôchodkového piliera
• stabilná práca v dobrom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• Manuálna zručnosť
• Flexibilita
• Ochota pracovať
• Ochota učiť sa
• Zodpovednosť

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svoj životopis zasielajte prosím na mailovú adresu: olga.obselkova@faurecia.com, resp. volajte priamo na t.č.: 0918712212, p. Oľga Obselková. Ďakujeme.

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o.
Kutlíkova 17
85250 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2809719   Dátum zverejnenia: 13.11.2016