Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Elektromechanik

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 01.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rýchle a efektívne riešenie problémov na výrobných strojoch a elektrických zariadeniach
- Diagnostika a riešenie porúch na výrobných zariadeniach
- Vykonávanie korektívnej, prediktívnej a preventívnej údržby
- Nevyhnutné opravy a úpravy strojov na udržiavanie maximálnej produkcie a kvality
- Vedenie záznamov údržby
- Skúška zariadení po oprave
- Zaznamenávanie technických špecifikácií nových zariadení a zmien na existujúcich zariadeniach
- Evidencia spotreby energií
- Zaškoľovanie operátorov o bezpečnostných a pracovných postupoch na výrobných zariadeniach súvisiacich s ich autonómnou údržbou

Iné výhody

- Zaujímavá a rôznorodá práca na moderných technológiách v prostredí nadnárodnej spoločnosti
- Stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu
- Polročné bonusy
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Zabezpečenie odborných školení
- Spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

- Odborná spôsobilosť, platná vyhláška min. §22
- Preukázateľná prax na pozícii elektromechanika v rámci výrobnej spoločnosti (skúsenosti v rámci automatizovanej výroby)
- Dynamický, samostatný odborník
- Ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke - 4 dni práca v 12 hod. zmenách a 4 dni zmenové voľno

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec
ID: 2804698   Dátum zverejnenia: 9.11.2016