Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Nástrojár (vstrekovacie formy)

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia, modifikácia a oprava vstrekovacích foriem na lisovanie plastových dielov v automobilovom priemysle
- Zabezpečenie preventívnej a korektívnej údržby vstrekovacích foriem
- Analýza a prevencia mechanických a prevádzkových problémov, vykonanie skúšky po oprave
- Konzervovanie a kontrola nástrojov pred transportom a po spätnom dovoze
- Evidencia, inventúra a správne definovanie náhradných dielov a spotrebného materiálu
- Zabezpečenie nakládky a vykládky foriem pomocou mostového žeriavu
- Kontrolovanie funkčnosti bezpečnostného vybavenia na zariadeniach
- Plnenie pokynov nadriadeného

Iné výhody

- Práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu
- Polročné bonusy
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Zabezpečenie odborných školení
- Jazykové kurzy
- Spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

- Aspoň 2 roky praxe na pozícii NÁSTROJÁR VSTREKOVACÍCH FORIEM
- Skúsenosťou z automobilového priemyslu je výhodou, nie však podmienkou
- Preukaz na viazanie bremien a obsluhu elektrického mostového žeriavu
- Výhodou je vlastníctvo oprávnenia na zváranie (TIG, CO) a osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie prác vo výškach a nad voľnou hĺbkou
- Dobré technické myslenie
- Ochota pracovať na 4 zmennú prevádzku (4 dni práca, 4 dni voľno)
- Uvítame kandidáta, ktorý je iniciatívny, technicky zdatný a samostatný s dôrazom na identifikovanie a implementáciu zlepšení

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Monika Kútna
E-mail: poslať životopis
ID: 2749933   Dátum zverejnenia: 11.5.2017