Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Kandidáti so silným technickým myslením, zmyslom pre detail a znalosťou MS Excel – hláste sa!

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): by agreement
  • Termín nástupu: 01.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne v našom závode Faurecia Hlohovec obsadzujeme pozíciu Nákladového analytika. Pri danej pozícii je pre nás dôležité, aby kandidát mal:

1 TECHNICKÉ ZÁZEMIE – vzdelanie technického zamerania resp. skúsenosti v rámci výrobnej spoločnosti, kde ste prichádzali do kontaktu aj s technickými / výrobnými parametrami
2. MS EXCEL na pokročilej úrovni – schopnosť využívania vzorcovania, filtrov a pod. v praxi
3. Plynulú úroveň ANGLICKÉHO jazyka (denné ústne a písomné využitie) alebo plynulú úroveň NEMECKÉHO jazyka
4. Orientáciu na prácu, kde sa prelínajú technické aspekty a PRÁCA S ČÍSLAMI

Náplň práce zahŕňa:

- Analýzu a kalkulácie nákladov nakupovaných dielov - najmä vstrekované diely, ale aj iné diely lakované, chromované..., ktoré sa následne použijú na výrobu interiérových častí do automobilov
- Čítanie a interpretácia technickej dokumentácie (technické výkresy, rozmery, technické dáta...), následné určenie a zadanie technických parametrov do interného systému
- Analyzovanie technickej a ekonomickej realizovateľnosti
- Vytvorenie nákladového súboru na základe internej metodológie pre kalkulovanie nákupnej ceny
- Započítanie logistických nákladov
- Zohľadnenie inžinierskych zmien
- Úzka spolupráca s inými oddeleniami (výrobou, nákupným oddelením atď.)
- V spolupráci s nákupným oddelením, jednanie s dodávateľmi, revidovanie a verifikácia cien dodávateľov
- Reportovanie vykalkulovaných nákladov príslušným oddeleniam

Iné výhody

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu v rámci nadnárodnej spoločnosti
- Polročné odmeny
- Príspevok na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov a rôzne iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Ak spĺňate nasledujúce požiadavky, môže to byť pozícia vhodná práve pre Vás:

- Vzdelanie technického/ekonomického zamerania a veľmi dobré logické myslenie s prepojením na technické parametre ako napr. schopnosť porozumenia technickej dokumentácie a dátam z výroby
- Silná orientácia na detail, schopnosť pracovať precízne a exaktne
- Pokročilá úroveň anglického jazyka – schopnosť komunikovať bez problémov ústnou aj písomnou formou (pokiaľ nehovoríte anglicky, ale máte iba plynulý nemecký jazyk a aspoň základy anglického jazyka, môžete byť tiež vhodný kandidát)
- Veľmi dobrá užívateľská úroveň MS Excel
- Predchádzajúca prax vo výrobnom závode je veľkou výhodou (ideálne automotive resp. plastová výroba)
- Aktívny prístup, dobré komunikačné zručnosti, schopnosť komunikácie a spolupráce s ostatnými oddeleniami
- Ochota pre občasné služobné cesty do zahraničia (1x za 2-3 mesiace)

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ivanová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2642336   Dátum zverejnenia: 15.11.2016