Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

IT administrátor (skrátený úväzok)

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kutlíkova 17, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 01.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie IT podpory pracovisku so zdieľanými IT službami (Shared Service Centre Bratislava)
- sledovanie trvalého výkonu systémov, zabezpečovanie ich funkčnosti a údržby (OS Windows 7, MS Office, Windows Server 2008 R2, TCP/IP, MS SQL)
- konfigurovanie zariadení, správa prístupov do siete
- podpora pri implementovaní globálnych IT systémov
- spolupráca s IT manažérom pri zavádzaní nových systémov

Iné výhody

- príležitosť získať zaujímavé pracovné skúsenosti už počas štúdia, resp. popri MD/RD
- časová flexibilita
- mladý, dynamický kolektív
- primerané finančné ohodnotenie (hodinová sadzba)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

Microsoft SQL Server - základy

- zodpovednosť, precíznosť pri riešení úloh
- silná orientácia na interného zákazníka

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme na skrátený pracovný úväzok, vhodné ajpopri štúdiu alebo MD/RD. Na osobný pohovor budeme pozývať iba vybraných kandidátov. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o.
Kutlíkova 17
85250 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2458765   Dátum zverejnenia: 30.11.2016