Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Údržbár - Elektromechanik

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Autopriemyselný park Lozorno, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie preventívnej údržby podľa systému a zapisovanie výsledkov jej realizácie
- vykonávanie mechanických zásahov na zariedeniach v prípade nutnosti havarijnej údržby
- diagnostikovanie elektrických systémov a vykonávanie zásahov na zariadeniach
- evidovanie náhradných dielov, koordinovanie skladu náhradných dielov jemu zverených
- podporovanie oddelenia inžinieringu, výroby, kvality za účelom zlepšenia technickej spôsobilosti a využiteľnosti
- spolupráca pri vytváraní a aktualizácii PM plánov a údržbárskych postupov, návodov

Iné výhody

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- semestrálne bonusy vyplácané dvakrát ročne na základe splnených cieľov
- príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - základy

Vodičský preukaz

B

- elektrotechnická spôsobilosť §22
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- znalosť automatizácie, PLC
- mechanická zručnosť

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Kutlíkova17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Marušková
Tel.: +421918712418
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2395039   Dátum zverejnenia: 14.11.2016