Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Študent pre oddelenie materiálového plánovania

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia Manažérovi materiálového plánovania
Sledovanie KPI´s v oblasti materiálového plánovania
Zabezpečovanie objednávok pre aktivity tohto oddelenia
Spolupodieľanie sa na riešení zlepšenia plánovania materiálu
Participácia na riešení inventúrnych rozdieľov

Iné výhody

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť získať praktické skúsenosti
- príjemné pracovné prostredie
- stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

- Záujem o získanie aktívnej, odbornej pracovnej pracovnej skúsenosti
- VŠ technického/ ekonomického zamerania výhodou

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti Faurecia. Kontaktovať budeme len vybraných študentov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Autopriemyselný park Lozorno 1006
90055 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Ščasná
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2387986   Dátum zverejnenia: 21.9.2016