Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Zamestnanec vo výrobe - Nástupná mzda od 586€ (500€ základ+mesačný bonus+príspevok na dopravu)

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Pri letisku 1408, 040 17 Košice-Barca, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 500 EUR základ + príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priemyselné poťahovanie, dokončovanie a šitie kožených, PVC kusov podľa štandardného pracovného postupu
- Práca v 3 zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná)

Iné výhody

- 13. plat
- Mesačné bonusy od 1. mesiaca
- Bonus za výkon špecifických pozícií
- Príplatky za pozíciu lídrov pracovných skupín
- Špeciálny systém odmien za bezproblémovú dochádzku
- Bonus pri príležitosti výročia práce vo firme - po odpracovaní 4, 8 a 12 rokov
- Pravidelné zvyšovanie základných miezd
- Čisté pracovné prostredie
- Vstupný školiaci program
- Zvýhodnené závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- Príplatky za víkendovú prácu a prácu za sviatok nad rámec Zákonníka práce
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na 3.pilier DDP

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Manuálna zručnosť,
- Zodpovednosť,
- AJ BEZ PREDCHÁDZAJÚCEJ PRAXE.

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V prípade Vášho záujmu o pozíciu zašlite prosím Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu. Do predmetu emailu prosím uveďte názov pozície.

Na uvedenú pozíciu prijímame zamestnancov prostredníctvom agentúr dočasného pridelenia INDEX NOSLUŠ, MANPOWER a ŠTUDENTSKÝ SERVIS. Váš životopis bude preposlaný na tieto agentúry, ktoré Vás následne budú kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Airport Industrial Park, Barca 1408
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Kobulská
E-mail: poslať životopis
ID: 2119104   Dátum zverejnenia: 9.1.2017