Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Zamestnanec vo výrobe - od novembra zvýšená nástupná mzda od 586€ (500€ základ+mesačný bonus+príspevok na dopravu)

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Pri letisku 1408, 040 17 Košice-Barca, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 500 EUR základ + príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priemyselné poťahovanie, dokončovanie a šitie kožených, PVC kusov podľa štandardného pracovného postupu
- Práca v 3 zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná)

Iné výhody

- 13. plat
- Mesačné bonusy od 1. mesiaca
- Odmena za odporúčanie známeho
- Bonus za výkon špecifických pozícií
- Špeciálny systém odmien za bezproblémovú dochádzku
- Bonus pri príležitosti výročia práce vo firme - po odpracovaní 5, 10 a 15 rokov
- Pravidelné zvyšovanie základných miezd
- Čisté pracovné prostredie
- Vstupný školiaci program
- Zvýhodnené závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- Príplatky za víkendovú prácu a prácu za sviatok nad rámec Zákonníka práce
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na 3.pilier DDP
- Práca pre NAJ zamestnávateľa v KOŠICKOM kraji podľa ankety na Profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,
- Manuálna zručnosť,
- AJ BEZ PREDCHÁDZAJÚCEJ PRAXE.

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V prípade Vášho záujmu o pozíciu zašlite prosím Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu. Do predmetu emailu prosím uveďte názov pozície.

Na uvedenú pozíciu prijímame zamestnancov prostredníctvom agentúr dočasného pridelenia INDEX NOSLUŠ, MANPOWER a ŠTUDENTSKÝ SERVIS. Váš životopis bude preposlaný na tieto agentúry, ktoré Vás následne budú kontaktovať.

Airport Industrial Park, Barca 1408
040 17 Košice
ID: 2119104   Dátum zverejnenia: 12.10.2016