Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Operátor/ka logistiky do interného stavu

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou pozície Operátor/ka logistiky je koordinácia materiálu (dodávka materiálu na linku, nakládku hotových výrobkov), s cieľom umožnenia plynulej výroby a dodávky zákazníkovi v požadovanom množstve a kvalite v 4zmennej prevádzke.

Hlavné úlohy a zodpovednosti tejto pozície:
- zodpovedá za 100%-nú sekvenciu a poradie podľa manifestu od zákazníka, zodpovedá za označenie doobjednávky od zákazníka
- zaisťuje zodpovedajúcu starostlivosť o VZV, dennú údržbu a ich skladovanie v hale, denne vykonáva ich rutinnú prehliadku a ich odskúšanie
- vykonáva opáskovanie a označovanie pozícií, skenuje materiál a vychystáva objednávky
- vyskladňuje materiál na základe výrobných objednávok a "pick listov"
- vykonáva presun materiálu na miesto výroby na základe výrobných objednávok a "pick listov"
- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a komunikuje s ostatnými operátormi verbálnou i písomnou formou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- platný preukaz vodiča VZV (trieda I, A, C, D, W1)
- prax v automobilovom priemysle v oddelení logistiky výhodou
- ochota učiť sa nové veci, pracovitosť

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie pre zamestnancov nezabezpečujeme.
Dopravu do/zo zamestnania zabezpečujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Kutlíkova17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Marušková
Tel.: +421918712418
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1934291   Dátum zverejnenia: 14.11.2016