Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Nástrojár

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, 920 01 Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, oprava, preventívna a prediktívna údržba a modifikácia foriem na lisovanie plastových dielov
- analýza mechanických a operačných problémov na danom nástroji
- nevyhnutné opravy na udržiavanie maximálnej produkcie a kvality
- skúška nástrojov po oprave
- zabezpečenie nakládky a vykládky foriem pomocou mostového žeriavu
- zaznamenávať údaje o prevetívnej a prediktívnej údržbe a ostatných stanovených údajov

Iné výhody

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- bonus vyplácaný dva krát ročne
- príspevok na 3.pilier DDS
- preplácanie nadčasových hodín
- zaujímavý balík ďalších benefitov
- zabezpečenie odborných školení

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

nástrojár vstrekovacích foriem, mechanik/údržbár
3

- skúsenosti na pozícii nástrojára vstrekovacích foriem, mechanika na vstrekolisoch
- oprávnenie na zváranie TIG, CO
- preukaz na obsluhu elektrického mostového žeriavu a viazač bremien
- základné znalosti v oblasti obrábacích strojov (sústruh, fréza)
- čítanie technickej dokumentácie, špecifikácia náhradných dielov
- práca na nepretržitej štvorzmenej prevádzke (12-hodinové zmeny)
- samostatne mysliaceho

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Odpoveď a pozvanie na pohovor dostanú emailom iba kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.
Daná pozícia je otvorená pre odštepný závod Interior Systems Hlohovec.

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec
ID: 1701096   Dátum zverejnenia: 10.6.2016