PHP programátor

FAT CHILLI, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si PHP programátor, ktorý sa nebojí a nestratí v rozsiahlejších projektoch, máš rád výzvy a pocit zodpovednosti, tak to poď skúsiť k nám. Budeš súčasťou tímu tvoriaceho webové aplikácie pre našich klientov. Tvojou úlohou bude programovať funkcionalitu podľa danej špecifikácie a vykonaných analýz, spolupracovať s ostatnými ľudmi v tíme a konzultovať svoju prácu so senior programátorom.

Spojenie zaujímavých interných projektov a renomovaných klientov s príjemným pracovným prostredím.

• po zaučení možnosť čiastočnej práce z domu
• mladý kolektív
• scrum
• firemná knižnica
• piatkové popoludnia vyhradené na samovzdelávanie a občasné interné prednášky, kde sa môžeš veľa naučiť

Zašli nám prosím svoje CV mailom na adresu [email protected] (stačí SJ).
Určite nezabudni zaslať, alebo sprístupniť portfólio (whatever), inak o tebe nezistíme nič...
Zašli prosím aj telefonický kontakt, všetko bude o dosť jednoduchšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT,elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax v konkrétnej firme nie je nevyhnutnosťou, ale len v prípade, ak máš za sebou kus dobrej vlastnej roboty.
Hľadáme človeka so serióznym a aktívnym prístupom, ktorý nebude len slepo programovať, ale nebojí sa prísť s vlastnými nápadmi a poukázať na prípadné problémy.

Ďalšími výhodami môžu byť skúsenosti s:

• php 5.3 a vyššie
• git
• nette
• html5
• čokoľvek ďalšie je výhodou

Sme FatChilli for Publishers, one-stop shop pre vydavateľov obsahu.

Sloboda je našou základnou hodnotou! Veríme, že bez prístupu k objektívnemu spravodajstvu by sloboda neexistovala, a preto podporujeme technologický rozvoj nezávislých médií po celom svete.

Rozumieme digitálnym technológiám, máme ich priam v DNA a publisherom pomáhame s implementáciou top-notch tech stacku. Spolupracujeme na vývoji a implementácií open-source platformy na správu predplatného, vyvíjame custom dátové riešenia, tvoríme online projekty s využitím PWA. Sme tiež jedným z mála certifikovaných Google partnerov pre publisherov.

Našimi zákazníkmi sú nezávislé vydavateľstvá na Slovensku aj vo svete, investigatívne NGOs a medzinárodné organizácie podporujúce rozvoj médií. Robíme na projektoch, ktoré majú reálny dopad na spoločnosť a ktorým veríme.

A pri tom všetkom sme cool partička, máme radi fotbálek, pivo, smiech, priateľstvo a slobodu!

Viac o našom firemnom živote nájdeš tu: https://www.linkedin.com/company/fatchilli-media/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 928549  Dátum zverejnenia: 3.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou