PHP programátor

FAT CHILLI, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ak si PHP programátor, ktorý sa nebojí a nestratí v rozsiahlejších projektoch, máš rád výzvy a pocit zodpovednosti, tak to poď skúsiť k nám. Budeš súčasťou tímu tvoriaceho webové aplikácie pre našich klientov. Tvojou úlohou bude programovať funkcionalitu podľa danej špecifikácie a vykonaných analýz, spolupracovať s ostatnými ľudmi v tíme a konzultovať svoju prácu so senior programátorom.
Iné výhody
Spojenie zaujímavých interných projektov a renomovaných klientov s príjemným pracovným prostredím.

• po zaučení možnosť čiastočnej práce z domu
• mladý kolektív
• scrum
• firemná knižnica
• piatkové popoludnia vyhradené na samovzdelávanie a občasné interné prednášky, kde sa môžeš veľa naučiť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
technické, elektrotechnické, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - programátor:
HTML - pokročilý
PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
1
Prax v konkrétnej firme nie je nevyhnutnosťou, ale len v prípade, ak máš za sebou kus dobrej vlastnej roboty.
Hľadáme človeka so serióznym a aktívnym prístupom, ktorý nebude len slepo programovať, ale nebojí sa prísť s vlastnými nápadmi a poukázať na prípadné problémy.

Ďalšími výhodami môžu byť skúsenosti s:

• php 5.3 a vyššie
• git
• nette
• html5
• čokoľvek ďalšie je výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami a webovými aplikáciami.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.5.2014

Zašli nám prosím svoje CV mailom na adresu job@fatchilli.com (stačí SJ).
Určite nezabudni zaslať, alebo sprístupniť portfólio (whatever), inak o tebe nezistíme nič...
Zašli prosím aj telefonický kontakt, všetko bude o dosť jednoduchšie.
Lazaretská 12 Zobraziť na mape
811 08 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Miloš Slávik
Tel.: 02/54 64 41 14
Fax: 02/54 64 41 16
E-mail: poslať životopis
ID: 928549   Dátum zverejnenia: 3.4.2014
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: FAT CHILLI, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke