PHP developer - aj homeoffice

FAT CHILLI, s.r.o.

Galandova 1, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
podľa schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš tučné schopnosti a chilli prístup? Chceš si v práci okrem zárobku užiť aj trochu voľnosti a srandy? Tak sa príď ukázať do FatChilli! Nehľadáme znudeného strojopiscu, ale zanietenca, ktorý má chuť sa neustále učiť, hrať sa s novými technológiami a hlavne, vždy rozmýšľať o tom, ako zlepšiť to, na čom práve pracuje.

Spojenie zaujímavých projektov s nezávislým backroundom. Záhrada s altánkom a grilom, chillout zóny a dobrá nálada, podpora športových a kultúrnych aktivít, systém bonusov a možnosť čiastočného homeoffice.

Zašli nám prosím svoje CV mailom na adresu [email protected].
Určite nezabudni zaslať informácie o tvojich skúsenostiach a projektoch (čím viac, tým lepšie), inak sa nebudeme mať čoho chytiť..
Zašli prosím aj telefonický kontakt, všetko bude o dosť jednoduchšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Očakávame HTML, PHP a MySQL na expertnej úrovni, JavaScript a CSS aspoň na pokročilej. Plusové body sú za objektovo orientované programovanie na úrovni expert, ale oceniť vieme aj skúsenosti s: composer, symofony2 framework, twig templating, API development (REST), design patterns, git, test driven / behavioural driven development, nette framework, rabbitmq, redis, bundler, grunt, scss / compass.. prípadne čokoľvek nové a progresívne..

Sme FatChilli for Publishers, one-stop shop pre vydavateľov obsahu.

Sloboda je našou základnou hodnotou! Veríme, že bez prístupu k objektívnemu spravodajstvu by sloboda neexistovala, a preto podporujeme technologický rozvoj nezávislých médií po celom svete.

Rozumieme digitálnym technológiám, máme ich priam v DNA a publisherom pomáhame s implementáciou top-notch tech stacku. Spolupracujeme na vývoji a implementácií open-source platformy na správu predplatného, vyvíjame custom dátové riešenia, tvoríme online projekty s využitím PWA. Sme tiež jedným z mála certifikovaných Google partnerov pre publisherov.

Našimi zákazníkmi sú nezávislé vydavateľstvá na Slovensku aj vo svete, investigatívne NGOs a medzinárodné organizácie podporujúce rozvoj médií. Robíme na projektoch, ktoré majú reálny dopad na spoločnosť a ktorým veríme.

A pri tom všetkom sme cool partička, máme radi fotbálek, pivo, smiech, priateľstvo a slobodu!

Viac o našom firemnom živote nájdeš tu: https://www.linkedin.com/company/fatchilli-media/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1341817  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa schopností a skúseností