Marketingový špecialista pre online marketing

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo 90, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami + koncoročné odmeny (v prípade dobrých výsledkov = nenárokovateľná časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvoriť digitálnu stratégiu a následne riadiť, zodpovedať a realizovať performance marketingové projekty v spolupráci s digitálnou agentúrou
  • Plánovať, zadávať a optimalizovať online kampane v platformách Google Ads, Meta, Youtube či Heuréka v spolupráci s digitálnou agentúrou
  • Samostatne pracovať v GA4
  • Manažovať veľmi zaujímavý rozpočet, ale zároveň dohliadať na plnenie obchodnej aj marketingovej stratégie a cieľov prostredníctvom online kampaní
  • Komunikovať s vendormi - sell, upsell a crossell online kampaní
  • Analyzovať dáta, optimalizovať online kampane a s cieľom dosahovať stanovené KPI´s hľadať nové a efektívnejšie možnosti ako rozvíjať biznis e-shopu
  • Na e-shope spravovať obsah v sekciách: bannery, top produkty, akcie dňa a ďalšie
  • Spolupracovať so špecialistom pre SEO a Content, ako aj špecialistom pre e-mail marketing
  • Komunikovať s grafikmi pri zadávaní podkladov pre bannery
  • Vytvárať reporty o úspešnosti kampaní

  • zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • pružný pracovný čas
  • pravidelné tímové akcie (v prípade priaznivej situácie)
  • kredit na zľavy do výšky 1000 € na osobu ročne
  • vstupné zaškolenie, možnosť kariérneho aj osobného rastu
  • pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
  • finančné príspevky pri životných udalostiach
  • zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
  • ďalšie benefity na osobnom stretnutí :-)

Do marketingového tímu hľadáme novú posilu – Marketingového špecialistu/špecialistku pre online marketing. Máš skúsenosti v oblasti online marketingu, nebojíš sa výziev a veci doťahuješ do úspešného konca? Vitaj medzi nami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a marketingová komunikácia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google a Meta nástroje - Pokročilý
Youtube - Mierne pokročilý
Heuréka - Základy
E-mail marketingové nástroje - Základy
Nástroje na úpravu grafiky - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing Performance Manager / Marketing Online marketingový špecialista / Marketing PPC špecialis

Počet rokov praxe

3

  • ​Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícií
  • Máš analytické myslenie a rozumieš dátam
  • Rozumieš si s Google Ads, Google Analytics, aj Looker Studiom
  • Vieš ako funguje Youtube
  • Máš skúsenosť s Heurékou (výhodou)
  • Máš cit pre copywriting
  • Dokážeš vzájomne prepájať marketing, produkt a obchod
  • Vieš prezentovať výsledky svojej práce

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: František Osvald
E-mail: poslať životopis
ID: 4796972  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac