Krátkodobá brigáda v Bardejove - manuálna pomoc na predajni 4€/hod.

Sme maloobchodná sieť s 35 predajňami s elektrospotrebičmi v celej SR. Pre našu novootváranú predajňu v Bardejove hľadáme brigádnikov na výpomoc. V našom tíme sú ľudia, ktorých baví elektro a nie sú im ukradnutí zákazníci. Ak viete čo je SMART, pozeráte doma FullHD a viete kam zapojiť Harddisk, pošlite nám životopis. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Ponúkame

- hodinová odmena, výplata na účet.
- v prípade spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce.

Náplň práce

- pre našu novú predajňu Planeo Elektro v Bardejove hľadáme brigádnikov na krátkodobú výpomoc,
- práca v týždni 24.07. - 28.07.2017 (pondelok - piatok), treba celý týždeň,
- práca denne na 6 - 8 hodín,
- manuálna práce: nosenie a skladanie regálov.

Očakávame

Požiadavky:
- manuálna zručnosť,
- fyzická zdatnosť,
- časová flexibilita - celý týždeň.

Vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
4 € / hod. v hrubom

Adresa spoločnosti

FAST PLUS, spol. s r.o.
Na pántoch 18
831 06 Bratislava

ID: 3127128   Dátum zverejnenia: 11.7.2017